• Przeżywając uroczystość św. Jana Pawła II, papieża rodziny i apostoła Bożego Miłosierdzia, dziękujemy Panu Bogu za jego życie oraz pontyfikat, którym zapisał tak piękne karty w historii Kościoła i naszej Ojczyzny. Wraz z Nim rozpoczynamy Tydzień Misyjny, dlatego ufną modlitwą i ofiarą serca wspieramy misyjną Kościoła, dziś szczególnie Wolontariat Salvator, który gościmy w naszej Parafii.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• W poniedziałek (23. X.) wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, kapłana naszej diecezji, a później gorliwego pasterza archidiecezji lwowskiej.

• W środę (25. X.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (26. X.) wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy.

• W sobotę (28. X.) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• Siostry Duszy Chrystusowej zapraszają na XV Warsztaty Muzyki Liturgicznej w terminie 3-5 listopada. Szczegółowe informacje na stronie Sióstr: www.duszajezusa.pl oraz na plakacie w gablotce.

• Jednorazowe i roczne wypominki, z podaniem godziny ich odczytywania, można składać w zakrystii, a przed świętem Wszystkich Świętych także na cmentarzu. Wypominki roczne są przed Mszą św. o godz.: 8.30, 10.00 i 11.30, natomiast wypominki jednorazowe będą odczytywane częściowo w samą uroczystość, a kolejne w oktawie Wszystkich Świętych przed Mszą świętą wieczorną. Ofiary na wypominki jednorazowe są dobrowolne, zaś na wypominki roczne za daną osobę według zwyczajowej ofiary składanej na Mszę świętą. Za wszystkich wypominanych odprawiane są Msze święte na cmentarzu oraz w czwarty piątek każdego miesiąca. Kartki na wypominki można zabrać ze stolika pod chórem. Prosimy o staranne pisanie imion i nazwisk.

• Wolontariat misyjny Salvator zaprasza do obejrzenia wystawy o odważnej wolontariuszce Helence Kmieć, która poniosła śmierć męczeńską w Boliwii oraz poznania ich działalności misyjnej w różnych krajach. Dziękujemy Ks. Łukaszowi za kazanie i przybliżenie nam tego ważnego posłannictwa.

• Niech Maryja – Matka pięknej miłości otacza swoją opieką wszystkie rodziny i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.