Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2024 - Parafia NMP Matki Kościoła

• U progu Wielkiego Postu sam Jezus przypomina nam, że „nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych”. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątki: dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W poniedziałek (22. II.) święto Katedry św. Piotra apostoła.

• W środę (24. II.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią prosimy o korzystanie z Sakramentu Spowiedzi w kolejne dni Wielkiego Postu codziennie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Jezus Miłosierny czeka z darem przebaczenia, miłości i pokoju na każdego z nas.

• Zespół Charytatywny dziękuje za jałmużnę wielkopostną w kwocie 7.235 zł, która będzie przeznaczona na najbardziej potrzebujących w naszej Parafii. Wyrażamy również wdzięczność za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne składane na tacę, w kopertach i na konto parafialne. Są one znakiem wspólnej troski o funkcjonowanie naszej Parafii. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Jest już nowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 informuje, że rekrutacja do klas I roku szkolnego 2021/2022 rozpocznie się 1 marca. Planuje się utworzenie dwóch klas I. Szczegóły i zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci zamieszkałe w tym rejonie.

• Niech Jezus – nasz Mistrz i Nauczyciel, będzie na nas źródłem Prawdy, która wyzwala i pozwala duchowo wzrastać.