• Wraz z rodzicami Maryi: Joachimem i Anną, dziękujemy Bogu za każdą dobra rodzinę i prosimy, by skarb wiary i miłości był przekazywany przez najbliższych kolejnym pokoleniom.

• W środę (29. VII.) wspomnienie św. Marty. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (31. VII.) wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

• W sobotę (1. VIII.) wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30, zaś po Mszy świętej Nowenna do Matki Kościoła i adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. Możliwość Spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą.

• Dziękujemy Ks. Kanclerzowi Grzegorzowi Kotali za ukazanie nam sytuacji chrześcijan prześladowanych za wiarę. Po Mszach św. można nabyć wyroby z drzewa oliwnego wykonane przez chrześcijan z Betlejem oraz wesprzeć to ważne dzieło ofiarą do puszki jako nasz znak solidarności z Kościołem Prześladowanym.

• Z okazji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących tradycyjne poświęcenie pojazdów na parkingu parafialnym. Składane ofiary będą przeznaczone na pomoc misjonarzom, w ramach akcji MIVA.

• Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która może być dla każdego chrześcijanina cenną pomocą w dojrzewaniu do odpowiedzialności za losy rodzin, Kościoła i szczęśliwej przyszłości naszej Ojczyzny.

• Niech Maryja – Matka pięknej miłości uczy nas dostrzegać dobroć Boga nie tylko w pięknie stworzonego świata, ale i w spotkaniu z bliźnimi w duchu prawdy i miłosierdzia.