• Przyjście Syna Bożego na ziemię jest dla każdego człowieka dobrej woli wielką szansą odnowienia żywej więzi z Panem Bogiem i wejścia na drogę zbawienia. Przeżywając czas świąteczny warto pamiętać, że w czasie każdej Mszy świętej jesteśmy świadkami i uczestnikami Bożego Narodzenia, które dokonuje się na ołtarzu w sposób sakramentalny. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Na prośbę Metropolity Krakowskiego ofiarą do puszek pragniemy dziś wesprzeć cierpiący Kościół w Syrii.

• Jutro (26. XII.) drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, w którym przeżywamy święto św. Szczepana - pierwszego męczennika. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

• W piątek (27. XII.) święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty.

• W sobotę (28. XII.) święto świętych Młodzianków, męczenników.

• W niedzielę (29. XII.) przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszę świętą o godz. 10 zapraszamy małżonków przeżywających swoje jubileusze od 25 lat wzwyż, by mogli wspólnie podziękować Panu Bogu za przeżyte lata i przyjąć specjalne błogosławieństwo.

• Od piątku rozpocznie się w naszej Parafii tradycyjna kolęda. Kapłani pragną nawiedzić z Bożym błogosławieństwem Wasze domy i Rodziny. Program wizyty duszpasterskiej umieszczony jest w gablocie oraz w najnowszym numerze biuletynu „Głos Matki Kościoła”. Niech ten biuletyn dotrze do każdego domu oraz rodziny.

• Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16, zaś w soboty od godz. 10.

• W piątek (27. XII.) pójdzie z kolędą od godz. 16 czterech kapłanów:
1. ul. Żwirowa, Piaszczysta i Malinowa
2. ul. Proszowicka
3. ul. Zimorowicza
4. ul. Pleszowska
• W sobotę (28. XII.) pójdzie z kolędą od godz. 10 pięciu kapłanów:
1. ul. Lechonia, Górnickiego
2. ul. Piątka, Górnickiego
3. ul. Pigonia, Kluzeka, Narutowicza, Papiernicza
4. ul. Białoprądnicka domki jednorodzinne prawa i lewa strona od kościoła, Piekarnia, Bularnia
5. ul. Zielińska 22

• Niech Jezus Miłosierny zamieszka w każdej rodzinie, obdarzając wszystkich domowników swoją miłością, pokojem i błogosławieństwem.