• Chrystus Zmartwychwstały jest dla całej ludzkości gwarantem zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem oraz źródłem prawdziwej radości. On jest dla nas niezawodnym Przewodnikiem na drogach wiary, także w niełatwym okresie trwającej jeszcze epidemii i poczucia ludzkiej bezradności. Kolejne Msze święte w naszej świątyni tak jak w każdą niedzielę.

• Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Jak co roku naszą modlitwą i ofiarą serca wspieramy w tym dniu Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Msze święte w naszej świątyni jak w każdą niedzielę.

• Kolejne dni oktawy Zmartwychwstania Pańskiego są także czasem nowenny przez świętem Bożego Miłosierdzia, które będziemy przeżywać w najbliższą niedzielę w duchowej łączności z Łagiewnikami.

• W środę (15. IV.) modlitwa Apostolstwa Dobrej Śmierci, a po Mszy świętej o godz. 18 Nowenna do MBNP.

• W piątek (17. IV.) nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18. Z racji trwającej oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• W sobotę (18. IV.) tradycyjnie przed świętem Bożego Miłosierdzia podczas Mszy świętej o godz. 10 otoczymy ufną modlitwą wszystkich chorych naszej Parafii, by mogli na co dzień doświadczać Bożego i ludzkiego miłosierdzia. Po Mszy świętej wieczornej Różaniec i Apel z Janem Pawłem II.

• Transmisja nabożeństwa „Droga Miłosierdzia” z Bazyliki w Łagiewnikach w sobotę o godz. 22.25 przez TVP-3, natomiast transmisja Mszy świętej przez TVP-1 w tym wyjątkowym dniu łaski w Niedzielę Bożego Miłosierdzia o godz. 10.

• Są jeszcze do nabycia Baranki Wielkanocne „Caritas” oraz biuletyn: „Głos Matki Kościoła”. Nie wszyscy mogą tu przybyć osobiście, ale my możemy być dla nich – zwłaszcza chorych oraz samotnych – zwiastunami Dobrej Nowiny i apostołami Miłosierdzia.

• Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!