Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2024 - Parafia NMP Matki Kościoła

• Wspominając świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Prośmy o światło Ducha Świętego, aby to żywe słowo Boga skierowane do każdego z nas, trafiało na urodzajną glebę naszych serc i przynosiło błogosławione owoce.

• We wtorek (28. I.) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. Wdzięczną modlitwą otoczmy Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego w 3 rocznicę objęcia pasterskiej posługi w naszej Archidiecezji.

• W środę (29. I.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (31. I.) wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

• W sobotę (1. II.) z racji I soboty miesiąca Adoracja oraz Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30.

• Na prośbę mieszkańców DPS przy ul. Kluzeka od 1 lutego Msze święte niedzielne będą odprawiane w wigilię tego dnia - w sobotę o godz. 16.30.

• W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii, zaś ofiarą do puszek wesprzemy zakony kontemplacyjne z okazji przypadającego Dnia Życia Konsekrowanego.

• Siostry Duszy Chrystusowej serdecznie zapraszają dziewczęta (wiek: 14+) na rekolekcje, które odbędą się w Domu Generalnym Sióstr (ul. Matki Tajber 1) w dniach 3-7 lutego (drugi tydzień ferii). Tematyka rekolekcji będzie dotyczyła przeżywania tajemnicy Eucharystii. Szczegóły na stronie internetowej Sióstr (www.duszajezusa.pl)

PLAN KOLĘDY W NAJBLIŻSZYM TYGODNIU:

Poniedziałek 27.01.2020r. od godz. 16.00:
1. ul. Glogera 41
3. ul. Glogera 43

Wtorek 28.01.2020r. od godz. 16.00:
1. ul. Białoprądnicka 32, 32a
3. ul. Białoprądnicka 28

Środa 29.01.2020r. od godz. 16.00:
1. ul. Szopkarzy 2
3. ul. Pigonia 4 kl. 1 i kl. 2

Czwartek 30.01.2020r. od godz. 16.00:
3. ul. Pigonia 4 kl. 3 i kl. 4

Piątek 31.01.2020r. od godz. 16.00:
3. ul. Pachońskiego 5g, 5h

 

• Kończy się czas tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Osoby, które z różnych względów nie mogły jeszcze przeżyć kolędy, mogą zgłosić swoją gotowość telefonicznie lub bezpośrednio w zakrystii. Dziękujemy za życzliwość oraz otwartość, a dziś każdy z kapłanów naszej Parafii odprawia Mszę świętą w intencji tych Rodzin oraz Parafian, których nawiedził w czasie tegorocznej kolędy. W imieniu Sióstr dziękujemy również za wszystkie ofiary serca składane przy okazji opłatków wigilijnych. Niech Boże Słowo kształtuje nasze umysły serca w duchu ewangelicznej prawdy i wzajemnej miłości.