Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Copyright 2024 - Parafia NMP Matki Kościoła

• Od Świętej Rodziny z Nazaretu chcemy się uczyć miłości, która nie unosi się pychą, nie szuka swego, ale jest cierpliwa, przebaczająca i wierna. Modlitwą otaczamy wszystkie rodziny, przeżywające swoje jubileusze, a także te, które przeżywają czas próby, kryzysu, by w spotkaniu z Jezusem na modlitwie szukały zgody oraz Bożej mądrości.

• We wtorek (31. XII.) wspomnienie św. Sylwestra - papieża, a zarazem ostatni dzień roku kalendarzowego, który wzywa nas do wdzięczności za każdy dzień życia, zwłaszcza za wspaniałe dni przeżyte w łasce uświęcającej. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18 oraz Nieszpory na zakończenie mijającego roku.

• W środę (1. I.) uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczynająca Nowy 2020 Rok. W tym dniu porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Jest to zarazem 53 Światowy Dzień Pokoju.

• W czwartek (2. I.) wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Z racji I czwartku miesiąca Żywe Róże Różańcowe zapraszają na Mszę świętą i nabożeństwo o godz.18.

• W piątek (3. I.) Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18.

• W sobotę (4. I.) z racji I soboty miesiąca Adoracja oraz Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30.

• W przyszłą niedzielę (5. I.) po Mszy świętej o godz. 18 odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Grupy Muzycznej.

• Wizytę duszpasterską rozpoczynamy zasadniczo od godz. 16, zaś w soboty od godz. 10, z wyjątkiem I piątku miesiąca – od godz. 19. Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej umieszczony jest na stronie internetowej Parafii, a także w gablocie i biuletynie parafialnym „Głos Matki Kościoła”, dlatego warto, by dotarł do każdej Rodziny. W planie kolędy zakradł się mały błąd, dlatego przypominamy, że kolęda przy ul. Pachońskiego 18 oraz Szopkarzy 6 będzie w dniu 11 stycznia od godz. 10, natomiast ul. Nad Sudołem 18 w dniu 25 stycznia od godz. 10.