• Dziś przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Przez ich wstawiennictwo polecajmy Bogu nasze rodziny, prosząc także o potrzebne łaski dla ks. Michała oraz s. Michaliny w dniu ich imienin.

• W poniedziałek (30. IX.) wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

• We wtorek (1. X.) wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki oraz czwartki do włączenia się w prowadzenie tej modlitwy zapraszamy dzieci.

• W środę (2. X.) świętych Aniołów Stróżów.

• W czwartek (3. X.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy na Mszę świętą o godz.1800 oraz nabożeństwo Żywe Róże Różańcowe.

• W piątek (4. X.) wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Jego opiece polecajmy Ojca świętego Franciszka, naszych duszpasterzy oraz wszystkich solenizantów. Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18.

• W sobotę (5. X.) wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwo różańcowe z udziałem Grupy Modlitewnej.

• W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę na cele inwestycyjne Parafii.

• Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 X (piątek) – Droga krzyżowa i Apel Jasnogórski. Wyjazd autokarem o godz. 14.30, powrót ok. godz. 24. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy w zakrystii.

• Pragniemy przypomnieć, że przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania trwa 3 lata. Obejmuje klasy: VI, VII i VIII. Harmonogram spotkań zostanie podany w Internecie. Rozpoczęcie dla wszystkich grup w I piątek miesiąca - 4 X 2019 o godz. 18.

• Cenną pomocą w odkrywaniu piękna naszej wiary jest systematyczna lektura Pisma Świętego, a także korzystanie z prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury ciekawych czasopism, które są dostępne w naszej świątyni.

• Niech wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej oraz świętych Archaniołów pomoże nam podążać na co dzień drogami prawdy i wzajemnej miłości.