• Rozpoczynając Tydzień Misyjny uświadamiamy sobie, że wszyscy jesteśmy wezwani do dzielenia się skarbem wiary z tymi, którzy jeszcze nie znają Dobrej Nowiny. W tym niełatwym zadaniu cenne jest dla nas świadectwo św. Pawła, który wyznaje: „Pan stanął przy mnie i wzmocnił mnie, żeby się przeze mnie dopełniło głoszenie Ewangelii i żeby wszystkie narody je posłyszały.” Modlitwą ogarniamy wszystkich misjonarzy, którzy już podejmują dzieło ewangelizacji we współczesnym świecie i prosimy o nowe powołania.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki do włączenia się w prowadzenie różańca zapraszamy dzieci.

• W poniedziałek (24. X.) wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.

• W środę (26.X.) wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (28. X.) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• Zachęcamy do obejrzenia nowego filmu pt. Medjugorje. Jego projekcja odbędzie się w Multikinie (ul. Dobrego Pasterza) w czwartek o godz. 19.30. Bilety można kupić przed seansem w cenie 14 zł. Należy podać hasło: PARAFIA. Dojazd we własnym zakresie.

• W najbliższą niedzielę przybędą do naszej Parafii Siostry Klawerianki, które przywiozą Kalendarze na nowy rok. Ofiary składane będą przeznaczone na cele misyjne.

• Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych, którym chcemy przyjść z pomocą przez ofiarę Mszy świętej, modlitwę w ich intencji oraz wypominki. Jednorazowe i roczne wypominki, z podaniem godziny ich odczytywania, można składać w zakrystii. Wypominki roczne są przed Mszą św. o godz.: 8.30, 10.00 i 11.30, natomiast wypominki jednorazowe będą odczytywane oraz omadlane częściowo w samą uroczystość, a kolejne w oktawie Wszystkich Świętych przed Mszą świętą wieczorną. Ofiary na wypominki jednorazowe są dobrowolne, zaś na wypominki roczne za daną osobę według zwyczajowej ofiary składanej na Mszę świętą. Za wszystkich wypominanych odprawiane są Msze święte na cmentarzu oraz w czwarty piątek każdego miesiąca. Kartki na wypominki można zabrać ze stolika pod chórem. Prosimy o staranne pisanie imion i nazwisk.

• Niech Maryja – Matka pięknej miłości otacza swoją opieką wszystkie rodziny i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.