• Cud w Kanie Galilejskiej uświadamia nam, że Jezus ma moc przemienić wodę naszej codzienności w szlachetne wino dobra i miłości.

• Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

• W poniedziałek (17. I.) wspomnienie św. Antoniego, opata.

• W środę (19. I.) wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (21. I.) wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Wdzięczną modlitwą otoczmy wszystkie babcie w dniu ich święta. Z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego podczas Mszy świętej o godz. 18.

• W przyszłą niedzielę (23. I.) będzie możliwość wsparcia Hospicjum dla Dzieci „Alma Spei”, które od 13 lat prowadzi domową pomoc medyczną dla dzieci nieuleczalnie chorych.

• W najbliższym tygodniu będziemy odwiedzać kolejne Rodziny, które wyraziły chęć przyjęcia kapłana w ramach tradycyjnej kolędy.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma Świętego, książek religijnych, a także korzystanie z prasy katolickiej, która jest dostępna w naszej świątyni, byśmy mogli umacniać i rozwijać otrzymany od Boga skarb wiary.

• Wsparci Bożym błogosławieństwem starajmy się o to, by duch prawdy, jedności i braterstwa był coraz bardziej obecny w naszych sercach.