• Perspektywa zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych uświadamia nam, że wszyscy jesteśmy wezwani do serdecznej przyjaźni z Bogiem, który pragnie nas obdarzyć pokojem i szczęściem na całą wieczność.

• W poniedziałek (1. XI.) przypada radosna uroczystość Wszystkich Świętych, którzy nam torują drogę do nieba. Msze święte jak w każdą niedzielę, z wyjątkiem Mszy świętej o godz. 16. Na cmentarzu parafialnym będą dwie Msze święte z wypominkami: o godz. 12 oraz o godz. 14.30, po której wyruszy procesja po cmentarzu z modlitwą w intencji wszystkich wiernych zmarłych.

• We wtorek (2. XI.) wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych tzw. Dzień Zaduszny. Msze święte w intencji zmarłych o godz.: 6.30, 7, 9 i 18. Wierni, którzy w listopadzie pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust zupełny, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.

• W środę (3. XI.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (4. XI.) wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (5. XI.) Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 – 18, ze Mszą święta dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (6. XI.) Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30, zaś po Mszy świętej Nowenna do Matki Kościoła i adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, w tym także nowego numeru miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech nadchodzące dni, które kierują nasze umysły i serca w stronę nieba, będą pełne Bożego pokoju. Pamiętajmy, że każda godnie przyjmowana Komunia święta umacnia nas w ziemskim pielgrzymowaniu i toruje drogę do szczęśliwej wieczności.