• Rozpoczynając Tydzień Misyjny uświadamiamy sobie, że wszyscy jesteśmy wezwani do dzielenia się skarbem wiary z tymi, którzy jeszcze nie znają Dobrej Nowiny. Ufną modlitwą ogarniamy wszystkich misjonarzy, którzy podejmują dzieło ewangelizacji we współczesnym świecie. Wraz z nami modlą się dzisiaj Siostry Klawerianki z Wydziału Misyjnego naszej diecezji, które organizują wszechstronną pomoc dla naszych misjonarzy.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki i wtorki do włączenia się w prowadzenie różańca zapraszamy dzieci.

• W środę (27. X.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (28. X.) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

• Jednorazowe i roczne wypominki, z podaniem godziny ich odczytywania, można składać w zakrystii, a we Wszystkich Świętych także na cmentarzu. Prosimy o staranne pisanie imion i nazwisk. Wypominki roczne są: przed Mszą św. o godz.: 8.30, 10.00 i 11.30. W I wtorki miesiąca o godz. 1800 Msza święta zbiorowa za wypominanych. Za zmarłych wypominanych w niedziele odprawiana jest Msza święta w IV piątek każdego miesiąca. Dziękujemy za wszystkie ofiary serca składane z okazji wypominek. Kartki na wypominki można zabrać ze stolika pod chórem.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, w tym także nowego numeru miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Siostry Klawerianki przywiozły ze sobą Kalendarze na nowy rok. Ofiary składane będą przeznaczone na cele misyjne. Niech dary serca będą znakiem naszej solidarności z misjonarzami, którzy pełnią to dzieło w imieniu całego Kościoła.