• Wraz ze św. Markiem Ewangelistą przeżywamy niedzielę Dobrego Pasterza. Wdzięczną modlitwą otaczamy naszego Metropolitę w dniu jego imienin, prosząc także o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Cieszymy się, że są dzisiaj z nami Diakon oraz Kleryk naszego Seminarium Duchownego w ramach tzw. Niedzieli Powołań. Osobne spotkanie dla chętnej młodzieży, lektorów oraz ministrantów będzie o godz. 17.

• W środę (28. IV.) wspomnienie św. Joanny Beretty Molla oraz bł. Hanny Chrzanowskiej. Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (29. IV.) święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Jest to także dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

• W piątek (30. IV.) pierwsze nabożeństwo majowe, które będą odprawiane w dni powszedni po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• W sobotę (1. V.) wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Z racji I soboty miesiąca Adoracja oraz Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30.

• W najbliższym tygodniu chcemy dokonać renowacji posadzki, aby godnie przygotować nasz Wieczernik do zbliżających się uroczystości I Komunii świętej i Bierzmowania.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Pojawił się już majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym napełnia Wasze serca darem Bożego pokoju, braterskiej miłości oraz chrześcijańskiej nadziei!