• Przeżywany dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami uświadamia nam, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za przekaz Dobrej Nowiny. Ofiarą do puszek pragniemy wesprzeć tych, którzy także w naszym imieniu podejmują trud posługi misyjnej, z dala od ojczystego kraju.

• Zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątki: dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W poniedziałek (1. III.) po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• W środę (3. III.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (4. III.) przypada święto św. Kazimierza Królewicza, patrona naszej Archidiecezji. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych. Jest jeszcze możliwość wpisania się do nowej Róży Młodzieżowej, której patronuje geniusz komputerowy bł. Carlo Acutis – informacje w zakrystii.

• W piątek (5. III.) Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (6. III.) z racji I soboty miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Grupy Modlitewnej, zaś po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią prosimy o korzystanie z Sakramentu Spowiedzi w kolejne dni Wielkiego Postu codziennie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Jezus Miłosierny czeka z darem przebaczenia, miłości i pokoju na każdego z nas.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej. Są jeszcze numery miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech w owocnym przeżywaniu nowego tygodnia towarzyszy nam głębokie przekonanie, że prawdziwa przemiana serca jest możliwa tylko z Jezusem, który nas zaprosił na ten parafialny Tabor – miejsce przemienienia.